Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,148
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, hafta başı iş ve mesleki alanlarda durumları biraz daha esnek olmaya çalışarak değerlendirmeye bakın. Bu hafta sağlığınızla ilgili dikkatli olmak doğru olacak. Bağışıklık sisteminize özen gösterin ve dengesiz tansiyona, idrar yolları rahatsızlıklarına dikkat etmeye çalışın. Özellikle böbrek taşı veya kumu sorunlarınıza varsa bu hafta fiziksel olarak kendinizi yormadan işlerinizi ele almak doğru olur. Bu sorunlar artabilir. 


Çarşambadan itibaren işinizle ortaklı konular, proje çalışmaları, ekip işleri, iş ortaklıklarınız öne çıkıyor. Bunun yanında eşiniz veya partnerinizle daha fazla zaman geçirmek gerekebilecek. Eşinizle ilgili konular sizin için öncelikli olacak. 

Ticari konularda bu hafta çarşamba ve perşembe günleri temkinli olmak gerekmekte. Cumadan itibaren yakınlarınızla ilgili konular aktive olurken, aileniz, yakın arkadaşlarla ilgili durumlarla ilgilenmek söz konusu olabilir. Duygusal olarak bu süreç kendinizi rahat ortaya koyamayacağınız için, istemediğiniz halde başkalarıyla ilgili sorumlulukları almak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle sözler vermekten veya angarya işlerden uzak durmaya çalışın. 

Sevgili Boğa burcu verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat