Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,303
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 12 - 18 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, 


Bu haftaya Merkür ve Satürn arasındaki 60 derecelik açı ile başlıyorsunuz. Bu hafta hem kendinizi güçlü hissedecek, hem de aileniz ile ilgili sorunları tam anlamı ile çözmeye başlayacaksınız. 

Kardeşi olan ve aile büyüklerinde dargınlıkları söz konusu olduğu bir Boğa burcuysanız, ailedeki parasal sorunlarda iyileştirici bir görev üstleneceksiniz.

Hafta ortasında Ay'ın Akrep burcunda, yani Güneşinizin tam karşısında olması sayesinde hem konuşmalarda toparlayıcı olacak, hem de iş hayatınızda uzun zamandır söylemek istediklerinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz.

Ailedeki otorite figürleri ile ilgili küçük yönlendirmeler yaparken, size tavsiyemiz onlara çok büyük akıllar vermeye çalışmayın. Unutmayın, günün sonunda siz suçlu çıkabilirsiniz.

Hafta sonuna gelecek olursak, ilişkisi olan bir Boğa burcuysanız, seyahatlerinize renk katacak Ay'ın Yay burcundaki fazı hem gücünüzü, hem araştırmacılığınızı hem de organizasyonlara ilginizi tam anlamı ile artıracak. Bu döngüde elektronik eşyalar almak isteyebilir, evinizde düzenlemlere gidebilirsiniz. 

Sevgili Boğa burçları, eğer bu hafta çevrenizdeki otorite figürleri ile küçük sorunlar yaşayacağınızı düşünüyorsanız, size tavsiyemiz onları yönlendirmeye çalışmak yerine sadece bilgilendirme yapmanız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat