Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

682
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Duygusal olarak hassas olacağınız bir haftadasınız. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınızla ilgili birtakım gergin anlar yaşayabilirsiniz. Bunların devamında bazı farkındalıklar kazanacaksınız. 

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu dönemde uzak akrabalarınız ile ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Eğitim, öğretim alanında şanslısınız. Sosyal medyada da daha kalıcı, ciddi adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Bu kavuşum sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında etkiliyor. Kendinizi aşırı iyimser ve girişken hissedebilirsiniz. Yeni bir ortaklık gündeme gelebilir. Yeni bir ilişkiye başlamak adına da kendinizi güçlü ve motive olmuş hissedeceksiniz. Evlilik düşünen Boğalar varsa, bu açı aktifken net kararlar alabilirler. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat