Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğa burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,373
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğa burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, 


Hafta başı içsel alanlarınıza yönelirken, biraz daha içe kapalı etkiler içinde olabilirsiniz. Hafta başı rekabet ettiğiniz kişilere dikkat edin. 

Çarşamba gününden itibaren burcunuza geçen Ay enerjileri, toparlanmanızı ve daha dışa dönük, önde ve dikkat çekici olmanızı sağlayacak. Bu hafta Jüpiter ve Venüs arasındaki uyumlu açı, kendinizi daha rahat ve iyimser hissetmenizi sağlarken, ani gelişme ve fırsatlara da açık olmanıza olanak sağlıyor. 

Bu hafta genel olarak kişisel konularınız, yakın çevrenizle ilgili çözmeniz gereken durumların yola girmesi, kısa yolculuklar, eğitim ve benzeri konularda atım atmanızı destekleyici etkiler var. Özellikle kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz, şans etkilerinizin açık olduğu çarşamba ve perşembe günleri iş planlaması yapmak ve başlangıçlar adına destekleyici. 

Cuma günü sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası dikkatli olmak ve yeni bir başlangıcı bu aralığa denk getirmemek doğru olur. 

Cuma günü iş planlarınızı daha çok öğleden sonraya göre planlamak işlerinizin ve başlattığınız konuların orta vadede daha rahat ilerlemesi açısından önemli.

Cumartesi gerçekleşecek Dolunay önünüzdeki bir haftalık süreçte maddi konular başta olmak üzere, parasal işlerinizde daha rahat ilerlemenizi, çözüm bulamadığınız konuları düzenleyebilmenizi sağlayacak. 

Dolunay duygusal alanlarda kendinizi daha rahat ifade etmenizi sağlarken, yaratıcı ve üretken yönlerinizi de destekleyecek. 

Sevgili Boğa burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat