Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Biorezonans nedir?

48,529
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Biorezonans nedir?

Batıda 30 yıldır yaygın olarak kullanılan ancak ülkemizde yeni tanınmakta olan biorezonans tedavisi ağrısız, acısız, ilaçsız ve yan etkisiz biyolojik bir tedavi yöntemidir. 

Yaş ve cinsiyet bağımsız olmak üzere herkese biorezonans tedavisi uygulanabilir. Bebeklere, çocuklara ve hamile kadınlara uygulanmasında bir sakınca yoktur. 

Vücudumuzun tüm organlarından yayılan elektromanyetik frekanslar vardır. Organlarımızın yaydığı frekans bir televizyonun yaydığı frekansın binde biri kadardır. 

Her insanın bünyesinde kendine özgü aralıklarla yayılan frekanslar bulunmaktadır. Biorezonans tedavisi hastalıklı dokulara, yaydıkları frekansın tam aksi yönünde frekans uygulayarak bu hastalıklara karşı savaşma yöntemidir. 

Ağrısız, acısız, ilaçsız ve yan etkisiz bir yöntem olan biorezonans tedavisinde insanların yaydıkları elektromanyetik frekanslar özel bir cihaz yardımıyla anlaşılır ve hastalıklı dokulara tam aksi frekansta frekans uygulanır. 

Bazen vücudumuzdan kötü sesler yükselir. Bu sesler biorezonans cihazı ile duyulabilir ve biorezonans terapisi ile düzeltilebilir. Biorezonans alternatif tıbbın teknolojideki en ileri boyutudur. 

Biorezonans tedavisi klasik tıbbı destekleyen yardımcı bir yöntemdir. Biorezonans tedavisini tıp doktorları ve tıp doktorlarının gözetimindeki terapistler uygulayabilir. 

Biorezonans tedavisine hastayla ilgili ön bilgi edinme süreci ile başlanır. Hasta hangi şikayetle gelmiş olursa olsun öncelikle mutlaka hastaya kan tahlili yapılarak genetik ve çevresel kaynaklı hastalıklar tespit edilir. 

Hastaya uygulanan kan testinde şunlara bakılır:
- Alerjenler
- Besin alerjileri
- Aşı alerjileri
- Virüsler
- Bakteriler
- Parazitler
- Mantarlar
- Kimyasal maddeler
- Ağır metaller
- Çevre toksinleri
- Gıda katkıları
- Kanser hücreleri

Videoyu Göster

Sağlıklı Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat