Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bekarlığında çok çapkın olan biri evlendikten sonra aldatır mı?

61,204
kez izlendi
Puan: 4.61 / 5
Detaylı Açıklama

Bekarlığında çok çapkın olan biri evlendikten sonra aldatır mı?

Çapkın olur ama, bir ilişkisi biter, diğer ilişkisi başlar şeklinde bir çapkınlıksa bu, bunda bir problem yok ancak bekarlığında çok çapkın biri daha önceki hayatında da aldatmayı alışkanlık haline getirmişse, hayatında birkaç insanı birden tutuyorsa, evet, evlendikten sonra da bunu yapma riski vardır. Dikkat edin, burada yapar demiyoruz, riski vardır diyoruz. 

Bazen de çapkınlığa doyan erkekler evlendikten sonra "tamam, buraya kadar ben yaşayacağımı yaşadım, bundan sonra evime, aileme bağlı, huzurlu bir yaşam istiyorum" diyerek o eski hayatlarına bir set çekebilirler. Bu bir risktir, yaşamadan bilinmez ama önceden çapkın olan bir insanı "kesin beni aldatır" diyerek yargılamak mümkün ve doğru değildir. 

Evlilikte aldatma

Bir insanın sizi önceki hayatındaki gibi, evliliğinde de aldatıp aldatmayacağını şu şekilde anlayabilirsiniz: Siz, bu insanla evlenmeden önce çok açık ve net bir şekilde konuşur, beklediğiniz hayatı anlatırsanız, o eski çapkınlıklarına devam ederse, o evliliğin yürümeyeceğini ona net olarak söylerseniz o zaman belki bir uzlaşma noktası sağlayabilirsiniz. Ama evlenmeden önce çapkın olan insanları yaftalamak, mutlaka aldatır diyerek yargılamak doğru değildir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat