Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bebek partisi için konsepti nasıl belirlenir?

521
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bebek partisi için konsepti nasıl belirlenir?

Baby shower'da konsept için öncelikle bebeğin cinsiyeti önemli olur. Kız bebek bekleniyorsa pembeler, zerafetin ön planda olduğu figürler, desenler, çiçekler ve cupcakeler, erkek bebeklerde ise ağırlıkla mavilerin, lacivertlerin ağırlıklı olarak kullanıldığı deniz, kaptan, denizci gibi konseptler tercih ediliyor. 

Konsept belirlemede özellikle annenin de sevdiği figürler, çizgi film kahramanları da dikkate alınıyor. Örneğin erkek bebek bekleyen bir anne çocuğu için bir prens konsepti yerine arzusuna göre Batman, Süperman gibi figürleri de belirleyebilirken, kendi çocukluğuna dair şeyleri hatırlatan Küçük Kara Balık, Küçük Prens, kahramanları da seçebiliyor. 

Konseptler annelerin ve arkadaşlarının önerdiği temalara göre seçilebildiği gibi bir organizasyon firması ile çalışıyorsa, onların yönlendirmeleri ile de seçilebiliyor. Bu sezondan örnek vermemiz gerekirse, genellikle annelere hitap eden konseptimiz balerin, prenses ve melek figürleri oldu. Kızlar için zarafet ve şıklığı düşünen annelerimiz bu temaları özellikle seçtiler. Erkek anneleri ise bu sezon yine maviden vazgeçemediler ve ağırlıkla prens ve Küçük Prens konsepti kullanmayı tercih ettiler.

Videoyu Göster

Anne & Çocuk Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat