Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bayram sonrası zayıflamak için nasıl egzersizler yapabiliriz?

1,102
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bayram sonrası zayıflamak için nasıl egzersizler yapabiliriz?

Bayramda aldığınız kiloları vermek istiyorsanız bayram sonrasında düzenli egzersiz yapmaya çalışın. Haftada 2 gün ortalama 45 dakika yapacağınız hafif tempolu yürüyüş kilo vermenize yardımcı olacaktır. Spor salonuna gitmeye vakit ayıramıyorsanız gün içerisinde hareketli olmaya çalışın. Örneğin asansör yerine merdiveni tercih edin. Yakın bir yere gidecekseniz yürüyerek gitmeyi tercih edin. Arabayla bir yere gittiğinizde arabanızı gideceğiniz yerin uzağına park edin.
Hamburger ve kızartma gibi kalorili besinler yediğinizde ya da kola içtiğinizde yaklaşık olarak 1500 kalori almış olursunuz. 1500 kaloriyi yakmak için 3 saat boyunca tempolu koşmanız gerekir. Bu yüzden kilo vermek için gün içinde aldığınız kalori miktarına dikkat etmelisiniz.
Düzenli egzersiz kilo vermenin yanında kemik erimesini, şeker ve kalp hastalığını önler. Tansiyonu ve kandaki yağ oranını düşürür. Bayram süresince kısa sürede tüketilen bol kalorili gıdalar ile alınan kiloların verilmesi için düzenli egzersiz yapılmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat