Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,577
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Başak & Yükselen Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, iş hayatlarında bir değişim yaşamaya hazırlanıyorlar. 

Kiminizde ev ve veya yuva alanınızda bir değişim enerjisi içindesiniz. 28 Mayıs'ta kariyer alanınızda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi de sizi yeni bir başlangıca hazırlayacak.

Başaklar bu ay ekonomik olarak bir değişim yaşayacak. Buradaki enerji bazı Başaklara iş değişimi ve buna bağlı olarak parasal dengelerin değişimi anlamına gelebilir. Masrafların artış gösterdiği bir süreçte "doluya koyuyorum olmuyor, boşa koyuyorum dolmuyor" diyebilirsiniz. 

Özellikle 20 Haziran haftası elinize para geçebilir, ama gelen paranın yeri belli. Bu nedenle gelen gidecektir. Haziran ayı sizler için maddi kaynaklarınıza, hesabınıza dikkat etmeye devam etmeniz gerektiği bir dönem. 

Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür retrosu 7 Haziran - 3 Temmuz arasında devam edecek. Bu süreci iyi planlama yaparak geçirmeniz tavsiye edilir. Yeni bir girişimde bulunmak için Temmuz ayını beklemekte fayda var. 

Retro sürecinde iletişim problemleri yaşamamak adına biraz daha dikkatli ve özenli olmanız gerekiyor. Bu ay dostlarınız, yakın aile ve kardeşlerin desteği üzerinizde olacak.

13 Haziran civarlarında, maddi anlamda sizden destek bekleyen bir dostunuza veya ailenizden birilerine destek olmak durumunda kalabilirsiniz. 

Venüs'ün Boğa burcunda olacağı 23 Haziran'a kadar olan süreçte seyahatlerde olabilirsiniz. Bu geçişi sizi destekler pozisyonda olacak Venüs'ün, üzerinizde iyimser bir enerji olacaktır. 

Boğa dost burcunuz. Venüs'ün destekleyeceği süreçte bekar Başaklar bir aşk yakalama fırsatı da bulabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat