Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

1,671
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, Eylül'de siz başroldesiniz çünkü 25 Ağustos'ta burcunuzda Yeni Ay gerçekleşti ve Güneş 23 Eylül'e kadar burcunuzda olacak. 5 Eylül'de Başak burcuna bir de Venüs gelecek ve pozitif hissedeceğiniz enerjisini de beraberinde getirecek. 

Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür 2 Eylül'de Terazi burcuna geçiş yapıyor. Merkür'ün geçişi ile birlikte sahip olduğunuz kaynakları yönetme beceriniz artabilir. Zihniniz biraz bu yönde diyebilirim. Maddi anlamda bir stres varsa hayatınızda bu konuda bir gelişme ve şartları düzenleme adına olumlu gelişmeler olabilir. Fakat Koç burcunda gezinen Uranüs ile 13 Eylül'de  karşıtlık yapacak. Bu nedenle gelir-gider dengenize dikkat etmelisiniz. Fırsat kazançlar yakalayabilirsiniz.

Mars 14 Eylül'de Akrep burcundan ayrılıyor ve yuva alanınıza giriş yapıyor. Yay burcuna geçişi ile birlikte yuva koşullarınıza odaklanabilirsiniz. Yay sizi biraz zorlayan bir alanda olması sebebi ile aile büyükleriniz ile ilgili birtakım gelişmeler getirebilir. Aklınız biraz da evde ve eviniz ilgili konularda olabilir. Aile içi ilişkilerinize özellikle dikkat etmelisiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat