Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,209
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta başı pazartesi günü sizin adınıza finansal konular, maddi konulardaki bakış açınız, gelir gider dengeleriniz ve bu alanlardaki planlamalar öne çıkacak. 


Salı ve çarşamba günüleri gökyüzünde oluşacak olan Ay, Venüs karşıtlığı sabit burçlarda gerçekleşiyor. 

Hafta ortası keskinleşen enerjiler, restleşmelere, inatlaşmalara, olaylara kendi açımızdan bakmaya yol açabilir. 

Kıskançlıklar, biriktirdiklerinizin aniden su yüzüne çıkması veya kendinizi kontrol etmekte zorlanma söz konusu. Bu etkiler sizin adınıza yakın çevreniz, kardeşler, komşular, yakın akrabalar ve çevrenizle olan iletişim enerjilerinizi harekete geçirecek. Bu nedenle özellikle salı ve çarşamba günleri iletişim kurduğunuz kişi veya durumlarda sağduyulu ve sakin olmaya gayret gösterin. Olaylara kendi açınızdan bakmayın ve meseleler büyük resimden değerlendirmeye gayret edin. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay, kısa vadede ev ve aile alanlarınız, kariyer etkileriniz, ebeveynlerinizle ilgili konuları tekrar revize edecek. Taşınma, yeni bir mülke geçme, dekorasyon gibi ev ile ilgili alanlarda bir süredir devam eden durumlar varsa, bunlar artık sonuçlanabilir. Ancak Merkür gerilemesinin devam ettiği bu günlerde adım atarken acele etmemek önemli olacak unutmayın. 

Bu ayki Dolunay, duygusal alanlarda hassasiyetler veriyor ve normalde çekincede kaldığınız konularda daha cesur ve atak davranma eğiliminiz artacak. 

Hafta sonu, toprak enerjisini harekete geçirecek ve sorumlulukları öne çıkaracak olan Ay döngüsü, öncelikle sizin adınıza ilişkiler, çocuklar gibi alanlarda görevlerinize, sorumluluklarınıza odaklanmanıza neden olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat