Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

542
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, hafta başı sizi içe dönük ve biraz da güvensiz kılabilecek etkiler, salı gününden itibaren Ay'ın burcunuza geçmesiyle daha rahat hareket edebileceğinize işaret ediyor. 


Başak burcu bu hafta

Mars'ın hafta başından itibaren burç değiştirmesiyle iletişim alanlarınız hareketleniyor. Öncelikle yakın çevrenizle ilgili konular önünüzdeki kısa vadeli süreçte gündeminizi daha fazla meşgul edecek. Eğitim, yayıncılık, yazım ve basım, iletişim ve reklam, basın gibi alanlarda halletmeniz gereken işleriniz, tamamlamanız gereken konular varsa bu alanlarda daha cesur adımlar atabileceksiniz.

Salı ile perşembe günleri arasında burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi kişisel konular, planlarınız, organize olmanız gereken işleriniz adına aktif kılacak. Bu süreçte özellikle ilişkilerinize dönük daha eleştirel bakış açınız nedeniyle partnerinizle veya eşinizle ilişkilerinize ve diyaloglarınıza da özen göstermeniz, olayları biraz akışına bırakmaya gayret etmeniz yerinde olur. 

Bu hafta perşembe günü akşam saatlerinde 17.45 ile 19.30 arasında açısız ilerleyecek olan Ay, maddi konular ve sosyal organizasyonlarda bu süreci bekleyerek geçirmeniz ve adım atmamanız gerektiğine işaret etmekte. 

Cuma gününden itibaren parasal konularınıza odaklanmanıza neden olacak etkiler, finansal adımlar için cuma gününü sizi daha aktif kılarken, cuma ve cumartesi etkin olacak enerjiler, özellikle ticari adımlarda, gayrimenkul konularında, her türlü alım ve satımda planlı davranmanızı ve düşünerek hareket etmeniz gerektiğini gösteriyor. Hafta sonu konuşma, ifade etme, iletişim kurmaya daha dönük olacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat