Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

921
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar

Hafta ortası çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, kariyer ve iş alanlarınızda daha etkin enerjiler verecek. 

Yeni Ay dönemleri Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamanlardır. Bu nedenle özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Zira başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. 

Bu hafta Yeni Ay'ın gerçekleşeceği çarşamba günü enerjiler duygusal olarak karışık ve gergin etkiler verecek. Çarşamba ve perşembe günleri, işinizle ilgili önemli kararları hayata geçirmeyin. İş ile ilgili yeni başlangıç yapmayın ve sonuçları uzun vadeye yayılacak konularınızla ilgili adımlar atmayın. 

Yeni Ay etkilerinin faydalarını almak ve kariyerinizle ilgili adımlar atmak için bu haftanın geçmesini bekleyip, Ay'ın hilal fazına gireceği pazartesi günü iş konularını aktif hale getirmek doğru olur. 

Hafta sonu sosyal alanlar, arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili konuları aktive edecek olan enerjiler, size dostlardan destekler ve faydalar getirebilir. 

Hafta sonu daha dışa dönük olacak, bir süredir görüşmediğiniz arkadaş veya dostlarla bir arada olabileceksiniz. Cumartesi bu alanınızı destekleyecek Merkür sizi çevrenizle iletişime yakın tutacaktır. 

Sevgili Başaklar, bu haftanın ve Yeni Ay enerjilerinin size ve sevdiklerinize güzelliklerle sunmasını dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat