Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,246
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, pazartesi günü akşam üstü 17.00 civarında burcunuzda Yeni Ay gerçekleşiyor. Kişisel alanlarınızı öne çıkaracak olan Yeni Ay, sizi organizasyonlar, planlamalar ve hayatınızda toparlamanız gerekenler adına düzenlemeye davet edecek. Yeni Ay, sosyal alanlarınız, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, hayatınızdaki orta vadede planlarınız adına yeniden düzenleme yapabileceğiniz fırsatları size sunabilir. 

Başak burcu bu hafta

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars - Satürn kavuşumu iletişim alanlarınızda özellikle, yakın çevrenizle olan diyaloglara dikkat etmesiniz gerektiğini vurguluyor. Bu hafta yakın yerlere seyahatler ve yolculuklarda dikkat etmeniz doğru olur. Araçlarınızla ilgili teknik sorunlara ve arızalara karşı tedbirli olmalı, çıkabilecek bir sorunları dikkate almalısınız. 

Sevgili Başaklar, haftanın sizin için önemli etkilerinden biri de giderler. Harcamalarınızı hafta boyunca iyi organize etmelisiniz. Borç verme, kefil olma gibi konularda bu hafta çok temkinli olmakta sizin adınıza fayda var. 

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Duygusal alanlarda kendinizi ifade etmekte bazı sorunlar yaşanabilir. İlişkilerinizde duygularınızı açığa çıkarmaktan ziyade kendinize saklamak arzunuz daha ağır basabilir. Bu nedenle duygusal konularda çözüm odaklı olmaktan ziyade, durumları örtmek veya üzerine gitmeme etkiniz daha öne çıkıyor. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat