Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,012
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 2 - 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak burcu, bu hafta burcunuzun yöneticisi Merkür, sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlık alanınızdan gerilemeye başlıyor. Cumartesi günü başlayacak olan Merkür rötarı, etkilerini çarşamba gününden itibaren hissettirmeye başlayacak. 

Bu nedenle çarşamba gününden itibaren, aşırı detay ve dikkat isteyen yorucu işlerden mümkün olduğu kadar uzak durarak, daha çok elinizdeki konulara yönelin ve devam eden işlere ağırlık verin. Merkür gerilemeleri boyunca yeni bir konuyu başlatmak veya adım atmak uygun değildir. 

Pazartesi ve salı günleri Ay'ın transiti sizin biraz daha içe dönmenize ve kendi alanlarınızda, bireysel işlerle mutlu olmanıza neden olabilir. Bu nedenle pazartesi ve salı günü sosyalleşmek için uygun bir zaman değil. 

Çarşamba öğleden sonradan itibaren burcunuzda ilerlemeye başlayacak olan Ay, perşembe ve cuma günleri sizi daha detaycı ve eleştirel yapabilir. Öte yandan perşembe ve cuma günleri kişisel konularınızı tamamlamak, fiziksel bakım yapmak adına sizin için enerjiler destekleyici. 

Hafta sonundan itibaren, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmek, haber almadığınız bir yakınınızla tekrar kontağa geçmek söz konusu olabilecek. Bu hafta ve önümüzdeki 3 haftalık dönemde bu anlamda sizi hoş sürprizler bekliyor olabilir. 

Bu hafta maddi konularda, özellikle ev ve gayrimenkullerle ilgili alanlarda maddi dengelerinizi iyi planlamalı ve harcamalarınızı ancak önemli ve elzem konulara yönlendirmelisiniz. 

Aksi taktirde bütçenizde beklemediğiniz sapmalar söz konusu olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat