Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,211
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Başak burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Bu haftanın önemli etkilerinden biri olan Dolunay, sizi yakın çevreniz, yakın ilişkileriniz ve iletişim içinde olduklarınız adına daha yoğun etkileyecek. 

Dolunayın burcunuza olan etkilerine geçmeden önce bilmelisiniz ki, bu süreç bir anlamda tamamlanma ve artık gölge de kalanların aydınlığa çıkma zamanlarıdır. Bu nedenle kısa vadede, hayatınızda bir süredir beklettiğiniz, sorumluluklardan kaçtığınız alanlarla yeniden kavuşma ve yüzleşme sürecinden geçeceksiniz. 

Ayrıca dolunay zamanları tutkular ve duygular yükselirken, hayata daha derinden bakar, ani kararlara daha açık oluruz. 

Ancak bilmelisiniz ki dolunayın hemen öncesi ve dolunay günü yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemek gerekliliği de vurguludur. Bu nedenle bu hafta salı ve çarşamba günleri önemli adımlar ve başlangıçları biraz bekletip, daha çok izlemede kalmaya çalışın.
Dolunayın duyguları harekete geçiren romantik titreşimleri sizi süregelen bir ilişkiniz varsa, bu alanda daha derinden düşünmeye ve kararlar almaya itebilir. Bu etki özellikle önümüzdeki bir haftalık süreçte daha yoğun olacaktır.

Öte yandan, yapmak istediklerinizle, sorumluluklarınız arasında gelgitler yaşayabilir, stresinizi de yakın çevrenize aktarabilirsiniz. Bu nedenle olaylara daha sakin ve yapıcı bir şekilde yaklaşmak ve düşünerek hareket etmek faydalı olacaktır. Bu hafta boyunca kardeşler, arkadaşlar ve iletişim alanlarınızla ilgili konularda sakin ve esnek olmaya gayret edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat