Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başaklar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,721
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başaklar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, pazar gecesi gerçekleşen Dolunay, öncelikle sağlığınızla ilgili konulara, bir süredir üstünde durmadıklarınıza tekrar odaklanmanıza neden olacak. özellikle damar ve dolaşım sisteminizle alerji etkilerinize bu dönemde biraz daha dikkat etmekte fayda var. Diğer yandan Dolunay kısa vadeli dönemde mesleki konular, iş teklifleri, süre gelen iş görüşmelerinizde nihai kararlara sizi yönlendirecek.

Başak burcu bu hafta

Bu hafta çarşambaya kadar olan dönemde ortak projeler ve iş tekliflerini değerlendirmeniz açısından enerjiler oldukça destekleyici. Ancak duygusal kararlara da açık olan etkiler, söz vermek, gereksiz fedakarlık yapmak anlamında hayatınıza fazladan yük almanıza da neden olabilir. Dikkatli olun. 

Çarşamba ve cuma günleri arası acele hareket etmek dikkatsizlikler yüzünden sıkıntılara neden olabilir. Planlı olun ve kazalara karşı tedbirli davranın.

Cuma gününden itibaren daha sakin olacağınız ve rutin işlere döneceğiniz bir süreç sözkonusu olacak. Sabit olmak, kendinizi güvende hissetmek duygusal olarak öne çıkıyor. 

Cuma gününden itibaren beslenme düzeninize de dikkat etmek doğru olur. Yağlı ve ağır besinler har zamankinden daha fazla yağ depolamanıza sebep olabilir. 

Sevgili Başak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat