Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,455
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, sosyal alanlar, arkadaşlar, aile büyükleriyle ilgili konular, uzun vadeli hedefleriniz ve arzularınız adına hareketli bir ay söz konusu. 

Ticari konularda yeni fikirler ve yeni olasılıklar aniden aktive olabilir. ancak özellikle Temmuz'un 20'sine kadar, maddi gelirler ve çevrenizle ilişkileriniz adına şartlar fazlasıyla değişken olabilir, bu nedenle temkinli olmakta fayda var.

Bu ay 23 Temmuz'a kadar daha enerjik ve yoğun bir tempo içinde olmanız söz konusu iken, bu tarihten itibaren aniden içinize dönme, ruhsal olarak gerginleşmek ve enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Önemli iş ve koşturma gerektiren konuları ayın 23 üne kadar planlamanız ve uygulamanız doğru olur. Bu tarihten itibaren kendinizi daha yorgun hissetmeniz, içe dönmeniz ve kalabalıklardan uzaklaşma arzunuz ağır basacaktır. 

Diğer yandan 25 Temmuz'da başlayacak olan Venüs retrosu, burcunuzda ay boyunca aktive olacak. Bu etki başta estetik müdahalelere girmemenizi gerektirmekte. Ufak veya büyük bedeninizle ilgili herhangi bir değişiklikten uzak durmaya çalışın.

İlişkileri de yoğun şekilde etkileyecek Venüs retrosu, süregelen beraberliğinize farklı bir bakış açısı ile yaklaşmanıza, daha önce üzerinde durmadığınız konulara takılmanıza neden olabilir. İlişkide takıntılı tavırlardan uzak durmalısınız. Durumları bu süreçle birlikte zorlamamak gerekmekte. Yeni bir beraberliğe adım atmak da doğru olmaz. 

Sevgili Başak burcu, verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat