Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,636
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 


Ocak ayında aşk ve eğlence hayatınız ön planda olacaktır. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünlerde, yeteneklerinizi pratik bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilir, partnerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkisi olmayan başaklar yeni bir ilişkiye başlayabilir, ilişkisi devam eden Başaklar ilişkileriyle ilgili geleceğe yönelik önemli kararlar alabilirler. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Arkadaş ortamlarınız ve özel hayatınız ön planda olacaktır. Duygusal açıdan güvende hissetmek isteyebilir, ailenize zaman ayırabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olaylar gündeme gelebilir, geçmiş zamanları düşünebilirsiniz. Takıntılı düşüncelere açık olabileceğiniz için, ilişkilerinizde bazı zorlanmalar gündeme gelebilir. Bilinçli hareket ederek, sakinliğinizi koruyabildiğiniz takdirde şartları kontrol edebilirsiniz. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. İkili ilişkilerinizde hareketli bir dönem başlıyor. Bu tarihten itibaren fiziksel enerjiniz yükseleceği için güç ve efor gerektiren işlerinizi gündeme getirebilirsiniz. İlişkilerinizde mücadele etmenizi gerektiren durumlar gündeme gelebilir. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Çalışma ortamınızda ve günlük rutinlerinizde bazı değişimler ve yenilikler gündeme gelebilir. İş arayan Başaklar bu tarihlerde iş teklifleri alabilirler. Sağlığınızla ilgili düzenlemeler yapmanız gerekebilir, rutin kontrollerinizi gündeme getirebilirsiniz. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. İş hayatınızda yeni kararlar almamanız, yeni anlaşma ve sözleşme imzalamamanız önem kazanacaktır. Elektronik aletlerde arızalar, yazılı evraklarda hatalar bu dönem daha sık karşınıza çıkabilir. Daha önce tamamlayamadığınız, eksik bıraktığınız konuları düzenlemek açısından çok verimli bir süreçtesiniz. İş arkadaşlarınızla geçmişte yaşadığınız olaylar yeniden gündeme gelebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz insanlardan haber alabilir, düşünce ve duygularınızı ifade ederek belirsizlikleri netleştirebilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat