Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

2,436
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

Hareketli bir aydasınız. İlk retro 16 Nisan'da Yay burcunda başlayacak. Yuva alanınızda Mars retro yapacak. Mars enerji ve eforu anlatan bir gezegendir.  Bir süredir enerjiniz evde, aile ve yuva ilişkilerindeydi. Bu alanda yaşadığınız birtakım yenilikler söz konusu; taşınma, eşya değiştirme, tadilat gibi. Mars'ın hep bu alanda olması ve retroya başlaması gösteriyor ki evde tamamlanmamış birtakım konular söz konusu. Bu nedenle enerjinizi bu yönde harcayacaksınız. Kendi yaşamınızda birtakım şeyleri değiştirmek, yenilemek, belki de tadilat yapmak isteyebilirsiniz. 

Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür 6 Nisan'da Boğa burcuna geçiş yapacak. Yönetici gezegeninizin dost burcunuz Boğa'da ilerlemesi size olumlu enerjiler getiriyor. Uzak hedefler, seyahatler anlamında şanslı olacak, vizyon kazanacaksınız. Ancak biraz daha ağırdan almak isteyeceksiniz çünkü Merkür Boğa burcunda çok hızlı hareket etmeyi sevmez.

27 Nisan'da Merkür retrosu başlayacağından bu dönemde işlerinizde biraz yavaşlama olabilir. 7 Nisan'da da Koç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Tüm bunlar kazançlarınızı hareketlendirecek. Beklediğiniz maddi destekler, kazanç artırımı gibi konular devrede olabilir. Aynı zamanda evde yapmak istediğiniz değişiklikler için fırsatlar da yakalayabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat