Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,298
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu ayın ana teması sizin adınıza planlı olmak ve ele aldığınız her türlü konuda tek bir yönden değil, bütün olarak durumları değerlendirmek olmalı. Ay boyunca bilhassa kariyer ve iş konularında temponuz artarken, hareketli olacaksınız. Ani gelişmeler karşısında tepkisel davranma, sabırsız olmak, sizi alacağınız kararları sonradan tekrar ele almak zorunda bırakabilir. Bu ay Merkür, Mars ve Güneş kariyer ve iş alanlarınızda konaklarken, iş temponuzu yükseltecek, koşturmalarınızı artıracak, birden fazla konuyu aynı zamanda düzenlemek zorunda kalabileceksiniz. Dikkatinizi iyi toparlamalı, ele aldığınız konulara iyi odaklanmalı ve planlı hareket etmelisiniz. İş konularında mücadeleci etkiler var. Elde edeceklerinizi çalışma ve yoğunlaşma ile alabilme söz konusu iken, iş alanlarınızda ki genel hava gerginliğe de açık olacak. Esnek ve sakin olmak bu ay önemli. Kararlarınızda akılcı davranın ve soğukkanlı olmaya gayret edin. Tahrik edilmeniz, zorlanmanız söz konusu ki tüm bunları iyi yönetmeniz önemli olacak.


4 Mayıs'ta gerçekleşecek dolunay haftası girişimlere dönük olacak ve sonuç odaklı hareket edeceksiniz. 18 Mayıs yeni ay haftası ise seyahatler ve eğitim, kişisel gelişim alanlarında yeni gelişmeler söz konusu olabilir. 8 Mayıs'tan itibaren size destek verecek olan Venüs, arkadaş çevrenizde popüler olmanızı sağlarken, sosyal alanlarınızdan destekler gelmesini de sağlayacak. Aşk alanlarında Venüs sizi duygusal kılıyor. Arkadaşlar, sosyal medya veya biri vasıtasıyla tanıştığınız birinden etkilenebilirsiniz. 19 Mayıs'tan itibaren rötara başlayacak Merkür, iş ve kariyer konularında duraksamalara neden olabilir. Önemli iş planlarınızı başlangıçlarınızı bu tarihten öncesine planlayın. Bir işe başlamanız, yeni bir pozisyona geçmeniz söz konusu ise bunun ilk başlangıcını 19 Mayıs ile 11 Haziran arasına denk getirmeyin. İşinizde teknolojik alımlar, teknik konular açısından da bu tarihten itibaren tedbirli olun. Ticari adımlar, web sitesi kurumları, teknolojik bağlantılar, anlaşmalar adına Merkür rötarı dönemi beklemede kalmak doğru olur. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat