Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,880
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar,

Mart ayı çok hareketli ve sizler içinde önemli bir ay olacak. Çünkü karşıt burcunuz olan Balık burcunda Güneş tutulması olacak. Dolayısıyla sizin için bu ay ilişki, ortaklık, ortak projeler son derece önemli olacak. 5 Mart'ta Merkür ve 12 Mart'ta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. Size aynalık yapan insanların, hayatınızdaki kişi, evliyseniz eşiniz, ortak kurumda birlikte çalıştığınız kişilerin de yaşamında bir hareketlilik olacak. Sizin de bir ilişkiyle ilgili bir karar verme durumunuz olabilir.

Ayın bir kısmında ilişkiler, ortaklıklar, ortak projeler son derece önemliyken, ayın sonuna doğru 20 Mart'ta Güneş'in ve 22 Mart'ta da Merkür'ün Koç burcuna geçişiyle para, beklenti, kazanç artırma anlamında hareketlilik başlayacak. 23 Mart'ta Terazi burcunda olacak Ay tutulması da gösteriyor ki bu dönem para aksınızı tetikleyecek. Ay'ın maddi kaynaklar alanınızda ve Güneş'in karşıt burcunuz Koç burcunda olması gelir-gider dengenizi masaya yatırmanıza, bütçe yapmanıza neden olacak.

6 Mart'ta Mars'ın Yay burcuna geçişiyle yuvanız, ev konularınız anlamında yenilik, değişim arzusu, taşınma söz konusu olabilir. Beklediğiniz bir proje, yenilenme, ev değiştirme gibi birtakım konular ön plana çıkacak ama hemen hayata geçmiyor gibi.

Genel olarak Mart ayı sizler için ilişkiler, ortaklıklar ve para konusunda son derece önemli atılımlar, başlangıçlar getirecek. Kazanç artırma konusunda ciddi enerjiler, güzel destekler var.

Bir sonraki ay görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat