Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,159
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Başak burcu kadınları titiz, mükemmelliyetçi, hayata iyimser bakan yapıdadırlar. Onlar için hizmet çok önemlidir. Fakat bazen bu rutine ve iş hayatına fazla takılmaları noktasında karşılarındaki insanları bunaltabilir. Karşılarındaki ilişkiyi bir hizmet gibi görmeleri hem kedilerinin hem de karşılarındaki insanların hizmet etmesini istemeleri yönünde sıkıntı yaratabilir. 


Başak burcu kadınları anne olarak çocuklarına temiz, titiz ve güzel bir yuva kurmak için uğraşırlar. Çocuklarını hayata hazırlamak, onların entelektüel becerilerini geliştirmek için her türlü yardımı yaparlar. Fakat zaman zaman duygularını gösterme noktasında sıkıntı yaşamaları onların hayatla ilgili ilişkilerinde, annelik ve çevreleriyle ilgili duygusal uzaklaşmalara sebebiyet verebilir. 

Başak burcu kadınlarının itici yönlerini törpülemeleri için öğrenmeleri gereken en önemli ders insanların duygularıyla empati kurabilme yeteneklerini geliştirmektir. İnsanları dinlemek-anlamak onları sadece bir iş olarak görmek, organize etmeye çalışmak yerine, onların duygularını anlamak, onlarla ağlamak, onlarla birlikte gülmek ve kendi duygularını ve düşüncelerini onlara açıkça ifade etmelidirler. Eleştiriden uzak durmaları da en önemli tavsiyem olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat