Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

871
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

Başak kadınları hayatlarında temizliğe ve titizliğe çok önem verirler. Hayatlarında ışıl ışıl yanan mutlu bir gözleri, gülümseyen bir yüzleri vardır. Onlar her daim hayata hizmet vermek için yaratılmış olduklarını bilerek hayatta buna göre davranışlar sergilerler. Bir başak kadınının ilgisini çekmek istiyorsanız öncelikle mantıklı, bilgili ve entelektüel olmanız gerekmektedir. 


Başak kadını bilgisizliğe ve cahilliğe hemen karşı koyacaktır ve sizi hayatından en kısa sürede uzaklaştıracaktır. Başak kadınları tertemiz bir kalbe sahiptirler. Her zaman yanındaki insana hizmet etmek ve yardımcı olmak isterler. Ancak bu saf bir duygusallık gibi algılanmamalıdır. Onlar her daim mantıklı davranmayı başaran insanlardır. Dolayısıyla hayatına aldıkları erkeklerde, ilgi duyacakları erkelerde aynı mantıkta, aynı duygusallıktan uzak ve uzun yol arkadaşlığı yapabilecekleri, entelektüel olarak birikimli ve bir aile kurmaya müsait yapıda olmalıdır. 

Başak kadınları partnerlerini zaman zaman şaşırtmayı severler. Mizaha olan merakları, entelektüel bilgi birikimleriyle, ufak şakalar ve oyunlarla hayatlarındaki insanın ilgisini çekmeyi başarırlar. Bu kadınlar güzel yemek yapmayı ve güzel giyinmeyi bildikleri gibi partnerinin ilgisini çekecek güzel oyunlar da yapabilirler. Mutlu ve güzel bir beraberlik için başak burcu kadınlarına güven, sadakat ve huzur dolu bir yuva vermek önerilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat