Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,237
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, Haziran'a yuva ve aile alanınızda gerçekleşecek Dolunay ile başlıyorsunuz. Ev ve aile konuları Haziran ilk haftasında daha fazla yoğunlaşacağınız alanlar olacak. Dolunaydan kısa bir süre sonra Venüs'ün 5 Haziran'da burç değiştirmesi ile duygusal konularda kararlar alma ve bir süredir sizi rahatsız eden konularda artık yol ayrımı yaşamanız olası. Öte yandan Venüs'ün bu ayki etkileri sizi gizli ilişkilere yöneltebilir. Ay boyunca ilişkiler alanınızda gelgitli etkiler, duygusal kararsızlıklar yaşarken, sizin için önemli olan veya hoşlandığınız birine duygularınızı açmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 


Bu ay duygusal konularda içe dönük olmanız veya yaşadıklarınızı dışarıya belli etmeme hali sizin için daha yoğun olacak. Venüs 5 Haziran'dan itibaren giderler alanınızı da büyütecek ki ay boyunca gereksiz harcamalar yapmamaya özen gösterin. Aksi halde bütçenizi orta vadede toparlamanız zor olabilir. Kariyeriniz açısından 16 Haziran'da gerçekleşecek Yeni Ay, iş ve kariyer alanlarınızı aktive ediyor. Yeni projeler, iş teklifleri, işinizde kendinizi daha iyi ifade etmeniz ve iş açısından temponuzun artması, özellikle 16 Haziran'dan itibaren daha vurgulu olacak. 

Burcunuz yöneticisi Merkür'ün 12 Haziran'dan itibaren rötardan çıkmasıyla, özellikle kariyer ve iş alanlarınızda bekleyen, duran konular hız kazanacak. Ayın sonuna doğru 21 Haziran'da arkadaşlar ve sosyal alanlarınıza girecek olan Güneş ile sosyal konular hareketlenirken, arkadaş gruplarında liderlik etmeniz, öne çıkmanız söz konusu olacak. 24 Haziran'da bu alana Mars'ın da geçmesiyle sorunlar yaşadığınız kişilerle tartışmalara, gerginliklere açık olacaksınız dikkatli olun. Bu ay sağlık açısından mide ve sindirim sisteminize dikkat etmek önemli olacak. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat