Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

2,705
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Ekim 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak burçları, Ekim ayı boyunca maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerler ile ilgili konular ön planda olacak. Bu dönemde maddi kazançlarınızı artırmaya yönelik yeni girişimlerde bulunabilir, maddi anlamda güvenli hissetmeye fazlası ile önem verebilirsiniz. 

Başak burcu bu ay

5 - 26 Ekim tarihleri arasında Akrep ve Terazi burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu dönemde uzun zamandır beklediğiniz haberleri alabilir, yakın çevreniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak burcu özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Başak burcu kanalımıza gözatabilirsiniz.

Bu dönemde elektronik aletlerde arızalanmalar, iletişimde gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar gündeminizi çok daha fazla meşgul edecek.

Bu dönemde aynı zamanda ödemeleriniz ile ilgili konular gündeme gelebilir, hesaplarınızı düzenleyebilir, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu anlamda eksik bıraktığınız işleri tamamlamanız adına çok uygun bir zaman diyebiliriz. Bu dönem yeni girişimlerde bulunmamanız önem kazanacak.

Ekim ayındaki retro sırasında değer verdiğiniz kişiler ile karşılaşabilir, değerlerinizi sorgulayabilir ve geçmişte yaşadığınız olayları çok farklı açılardan değerlendirebilirsiniz. 

Ekim 2014'te Başak burcu

8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, maddi gelirlerinizi ve başkalarından gelen paylaşımların ön planda olmasını sağlayacaktır. Harcamalarınızı düzenlemeniz ve gereksiz masraflardan kaçınmanız ayrıca önem kazanacak.

Bu dönemde korkularınız ve kaygılarınız ile yüzleşebilir, hayatın bilinmeyenlerini sorgulayabilirsiniz.

Ani gelişen durumlar ile sürpriz gelişmeler de bu Ay tutulmasının ana temasını oluşturuyor.  Bu dönemde bazı kişiler ile yol ayrımına girebilir, artık yürütemediğiniz ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Kendi içinize dönerek düşüncelerinizi gözden geçirmek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ile birlikte yakın çevre ve kardeşlik ilişkilerinizde yeni bir döneme başlayabilirsiniz.

Ekim 2014'te Başak burcu ile ilgili daha fazla bilgi almak için videomuzu izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat