Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

870
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar,

Öncelikle ekonomi sizler için bu ay son derece önemli. Çünkü Mars kaynaklar alanınızda ilerliyor. Dolayısıyla bu sizin için bir avantaj. Demek ki gelen bir para söz konusu. Emeğinizin karşılığını almak için mücadele de edebiliyorsunuz. Genel olarak ay son derece baskı ve stres barındırdığından ve bu baskı da en çok para aksınızda kendini hissettirdiği için sürpriz ödemeler, giderler olacak. Dolayısıyla siz temkinli olmaya önem verin. Bütçenizi kontrol altında tutmaya geyret gösterin. 

Bu ay diğerli önemli etkenlerden biri de Yay burcunda ilerleyen Güneş'in 11 Aralıkta da yeni ay enerjisi ile de devrede oluşu. Güneş yuva alanınızda olacak. Yuva, aile ve kökler anlamında son derece önemli. Satürn bu alanda ilerlediği için zaten önemlidir. Evde yapmak istedikleriniz, aile ilgili konular, değişim arzusu, kendinizi değiştirmek ile ilgili enerjiler bir süredir var. Gelen yeni ay ile de bu durum tetikleniyor.

Genel olarak etkilere baktığımızda göksel temsilciniz Merkür. Zaten bir süredir yuvadaydı ve 10 Aralık'a kadar da yuvanızda olacak. Ardından aşk, ilişkiler alanınıza geçiş yapacak. Dolayısıyla bu geçiş ile birlikte çocuklar, yaşam motivasyonu ile ilgili konularda güzel destekler gelecek. Fakat Oğlak'tan geçiş yapacak Merkür'ün zor açıları olacak. Bu da hobileriniz anlamında size para harcatabilir. Karşınızdaki insanın beklentileri, sizin beklentileriniz, bu alanda oluşabilecek stres söz konusu olabilir. 

Aralık ayında genel olarak dikkat etmeniz gereken şey kendinizi ifade ederken saldırgan olmamanız ve beklentilerinizi çok fazla yüksekte tutmamaya dikkat etmeniz. 22 Aralık tarihinde Güneş Oğlak burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla her şekilde sizi destekleyecek. Sonrasında da bir dolunay var. Bu da aşk, ilişkiler dost çevreniz alanında gerçekleşecek. Bu dolunay biraz baskıya açık. Merkür ayı kapatırken kendisini fazlasıyla bitkin hissedecek. 

Merkür Başakların da yönetici burcu olduğundan siz de kendinizi karışık veya yorgun hissedebilirsiniz. Ayı kapatırken kafanıza bir şeyleri çok takmamaya çalışın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat