Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,316
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 


2014 Aralık ayında evinizle ve ailenizle ilgili konular ön planda olacaktır. Yapmayı düşündüğünüz tadilat, dekorasyon değişikliği gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Geçmişten gelen alışkanlıklarınızla yüzleşebilir, bilinçaltınızın derinlerini görme şansı yakalayabilir, mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. Ay sonuna kadar aşk hayatınızda ve maddi gelirlerinizle ilgili konularda, kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; günlük hayatınızda ve çalışma ortamınızda hareketli bir dönem başlıyor. Bu dönem sağlığınıza özen göstermeli, düzenli ve sağlıklı yaşamaya önem vermelisiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek; Ev ve iş hayatınızla ilgili konular ön planda olacaktır. İş yerinizde bilmediğiniz gerçekler öğrenebilir, belirsiz olan konularla ilgili netlik kazanabilirsiniz. Geçmişten gelen ve gelecekte yarar sağlamayan alışkanlıklarınızı bırakmaya niyet edebilirsiniz. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Size zarar veren, bedeninizi yoran alışkanlıklarınızı bırakmak için çok verimli bir süreçtesiniz. Geçmişte kaçırdığınız fırsatlar yeniden gündeme gelebilir. Daha önce fark edemediğiniz yeteneklerinizi fark edebilir, becerilerinizi geliştirebilirsiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Yeni aşk teklifleri alabilir, ilişkilerinizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Eğlence hayatınız ve keyif aldığınız konular ön plana çıkmaya başlıyor. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; uzun süredir devam eden ilişkileriniz resmiyet kazanabilir, yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bekar olan Başak burçları yeni bir aşka yelken açabilirler. Yaratıcı yeteneklerinizi gösterebileceğiniz projeler gündeme gelebilir, yeni bir kursa başlayabilirsiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Bu tarihten itibaren ev ve aile hayatınızla ilgili sorumluluklarınız artmaya başlıyor. Yer değişikliği ve tadilat gibi konular sık sık gündeme gelebilir. Bu süreçte ailenizin sizden beklentileri artabilir, onların ihtiyaçlarına daha fazla zaman ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız ilişkiler ve geride bıraktığınız kişiler yeniden karşınıza çıkabilir. Bu süreçte kırdığınız kişilerden özür dilemeniz, geçmişte yarım kalmış meseleleri bir sonuca bağlamanız önem kazanacaktır. Rüyalarınız bu dönem önemli mesajlar verebilir. Uzun süredir devam eden alışkanlıklarınız ve bağımlılıklarınız su yüzüne çıkacaktır. Size fayda sağlamayan davranışlarınızı bırakmaya yönelik harekete geçmelisiniz.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat