Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,448
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Başak, burcunuza ay başından itibaren geçecek olan Merkür sizi iletişim, organizasyon, kariyer ve iş alanlarında ay boyunca destekleyecek. Gelişmelere hızlı şekilde adapte olurken, zihinsel ve bedensel olarak temponuz yükseliyor. 

Ağustos ayı boyunca içsel dengeleriniz ve duygusal iniş çıkışlar zorlanacağınız alanlar olacak. Geçmişle ilgili konular fazlasıyla zihninizi meşgul ederken, sağlığınızda sinir sisteminize dikkat etmek önemli diyebilirim. Uyku sorunları artabilir ki meseleleri takıntı haline getirmeden ele almaya bakın. 

11 Ağustos'tan itibaren burcunuza geçecek olan Jüpiter, yaklaşık bir yıllık süreçte olumlu etkiler almanızı sağlayacak. Ancak bu ay Venüs gerilemesinin devam etmesi ve giderler alanınızda aktif olan Mars etkisi ile gelir gider dengelerinizi iyi ayarlayın. Bilhassa 15 Ağustos civarında hem çevrenizle iletişime özen göstermek, hem de maddi konularda planlı hareket etmeye çalışmak gerekmekte. 

22 Ağustos'ta önemli kişilerle yapacağınız görüşme, konuşma veya benzeri iletişim ve toplantıda sözlerinize dikkat etmeye gayret edin. Bu süreçte yardım almak, herhangi birinden destek görmek daha zor olacağı için, halletmeniz gerekenleri kendi gücünüzle oluşturabilirsiniz. Bu ayın son çeyreğinde inisiyatif kullanmanız gerekebilir. 

23 Ağustos'tan itibaren Güneş'in burcunuza geçmesiyle özgüveniniz artacak. Kişisel olarak kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız bu dönemle birlikte önemli iş ve konuları daha rahat çözebileceksiniz. 
Duygusal konularda ise ay boyunca aktif olacak Venüs gerilemesi ile sevdiğinizle tatil ve benzeri programlarda aradığınızı bulamayabilirsiniz, planlamalarınıza dikkat edin. Gizli ilişkiler, beraberlikte kendinizi daha zor ifade etmek söz konusu. Hatta ayrılık kararları gelebilir, fevri adımlar için bu ay beklemek ve düşünerek hareket etmek doğru olacak. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat