Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,058
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, hafta başı maddi alanlar, parasal konular, bankacılık işlerinde önemli başlangıçları hayata geçirmeyin. Salı günü ise yakın çevrenizle diyaloglar, kardeşler, yakın arkadaşlar ve kısa seyahatler alanlarında dikkatli olmanızda fayda var. Çarşamba günü önemli adımları hayata geçirmeden günü daha çok rutin konularla geçirmek doğru olacak. 


Bir süredir rötar etkisinde olan Merkür, çarşamba günü rötar sürecini bitirse de cumartesiye kadar durağan dediğimiz bir pozisyonda olacak. Bu süreç Merkür rötarları açından hayli hassas dönemlerdir. Bu nedenle acele kararlar vermek, yeni başlangıç yapmak, özellikle mesleki konular ve iş bağlantılarında acele etmemek, beklemek önemli. Sağlığınız açısından da hafta boyunca daha dikkatli olmak ve egzama, alerjiler, dolaşım sistemi sorunları ve tansiyon dengesizliklerine özen göstermeniz, bağışıklık sisteminize önem vermeniz gerekmekte. 

Hafta boyunca iş alanlarınızda kararlar almayın ve hayata geçirmeyin. Duygusal konularda ise cumartesi akşam saatlerinden itibaren sizi rahatlatacak enerjiler, romantik konuları hafta sonuna almanın doğru olacağını gösteriyor. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat