Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

876
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

9 Ocak'ta yönetici gezegeniniz olan Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Bu da sizi rahatlatacak. Özellikle kendinizi daha rahat ifade edebilecek, fikirlerinizi gerçekleştirme konusunda daha başarılı olacaksınız. Ev, aile gibi konularda güzel gelişmeler olabilir, yuva kurmak adına birtakım haberler alabilirsiniz. Ev almak, yatırım yapmak, gayrımenkul gibi konularda aklınızda olan birtakım projeleriniz varsa, bunları hayata geçirmek adına adım atabilirsiniz. Çünkü bu alanlarda iyi etkiler mevcut.

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu hafta Başaklar için çok değerli. Özellikle aşk ve ilişkiler alanında birtakım yeni konular gündeme gelebilir. Yeni haberler alabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu dönemde fikirlerinizi çok rahat ortaya koyuyorsunuz. Bu anlamda bu dönemde projelerinizi çok rahat aktaracak, insanlar arasında kendinizi çok güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz. Özetlemek gerekirse, bu aralar sahnedesiniz. Hatta bu dönemde belki hoşlandığınız insana duygularınızı da açabilirsiniz. Bu anlamda daha cesursunuz. Bunu değerlendirmekte fayda var. 

Bu dönemde Neptün ile Venüs kavuşumu Balık burcunda, yani karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Ortaklaşa işler gündeme geliyor anlamına geliyor bu. Çok güzel bir ilişkiye başlama fırsatı var elinizde. Tekliflere açıksınız. Bir kısım Başaklar ise özellikle ilişkiler alanında bırakması gereken birtakım huyları varsa, bunları bırakmak ve yeni ilişkilere başlamak adına da iyi etkiler altında. Bu hafta sizin için aşk haftası diyebiliriz. Bu anlamda güzel değerlendirmeye çalışın. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat