Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

3,185
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar, 


Yaptığınız iş ile tanınmak istiyorsanız ya da yeni bir çevrede var olmak istiyorsanız, çevrenizi değiştirmek ya da genişletmek istiyorsanız bu hafta karşınıza harika fırsatlar çıkabilir. İyimserliğiniz ve pozitif görünüşünüz sayesinde yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. 

Yazı işleri ile ilgiliyseniz ve aklınızda bir kitap projesi varsa, bu hafta yazmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta sunum çalışmalarınız varsa, başarılı olacağınıza emin olabilirsiniz. Bir partneriniz varsa, bu hafta sizi her konuda destekleyecek. 

Bu hafta güzel etkiler altındasınız. Bu güzel etkiler sadece bununla kısıtlı kalmıyor. Perşembe günü Kuzey ay düğümü burcunuza yerleşiyor. Hali hazırda Jüpiter de burcunuzda. Bu nedenle bu dönemde iki kere şanslısınız. Pozitif görünüşünüz ve ruh haliniz sayesinde hemen hemen istediğiniz her şeye kavuşacaksınız. Evlilik gibi bir niyetiniz varsa, tam 1,5 yıl boyunca bu şans sizinle olacak. 

Perşembe günü Mars para alanınıza yerleşiyor. Bu aslında olumlu bir durum. Çünkü hem daha atak ve hırslı, hem de daha yüksek riskler almaya eğilimli olacaksınız. İstediğinizi elde etmek için sonuna kadar gitmek isteyeceksiniz. 

Aralık ortasından itibaren Mars'ın Uranüs ile karşıt açısı sizi bir miktar yoracak. Harcamalarınıza şimdiden dikkat etmeli, çok fazla açılmamaya özen göstermelisiniz. Sevgili Başak burcu, size güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat