Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,996
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar,

Pazartesi günü iş ve sağlık alanınızda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayın olumlu etkisini hafta sonuna kadar hissedeceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak. Yeni bir iş kurabilirsiniz, yeni bir iş teklifine evet diyebilrsiniz ya da yeni elemanlar alabilirsiniz. İşinizi genişletme kararı alabilirsiniz.Bütün bunlar uzun vadeli olacak ve yeni bir mülk sahibi olmanıza da yardım edecek. Eğer iyi değerlendirebilirseniz harika bir haftadasınız. İş ya da evet diyeceğiniz iş teklifi size hiç beklemediğiniz miktarda paraların kapısını açıyor olacak. Yeni sponsorlar bulabilir, kredi alabilir ya da çalışkanlığınız sayesinde bonusla, ikramiye ile ödüllendirilebilirsiniz.

Sevgili Başaklar, bu hafta Mars'ın konumu biraz düşündürücü. Yakın çevrenizle ilişkileriniz biraz zedelenebilir. Çok polemiğe girmemekte, tartışmamakta yarar var. Aynı zamanda seyahatlerle ilişkili de riskli bir dönemdesiniz. Özellikle kısa yolculuklar, şehir içi yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece iş ile ilgili yeni başlangıçlar ve sağlıkla ilgili yenilikler, hatta mülk sahibi olmak bu haftanın en güzel haberleri.

Bolluk, bereket, huzur dolu günler diliyorum.

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat