Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,302
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, kariyerinizle ilgili konularda hafta boyunca sıkıntılar yaşamanız söz konusu. Merkür rötarı bu hafta perşembe günü biterken, cumartesiye kadar gezegen durağan pozisyonda olacak ve hafta boyunca iş ve kariyer alanlarınızda daha dikkatli olmanızı gerektirecek. İşinizde detaylara dikkat edin. Mümkünse bu hafta imza ve anlaşmaları bekletin veya iyice gözden geçirin. Teknolojik yatırımlar veya alımlarda, teknik konularda acele etmeyin ve haftayı iş açısından yeni adımlardan uzak durarak geçirmeye çalışın. 


Aşk ve ilişkiler açısından çarşambadan itibaren duygusal tepkilere açık olacaksınız. İlişkilerinizde sakin olmalı ve partnerinizle güç savaşlarına girmemelisiniz. Değiştirmek istedikleriniz adına kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz. Çarşamba günü ile cuma akşamı arasında rekabete açık ve meseleleri kişiselleştirebilen yaklaşımlar sergilemekten uzak durmalısınız. Bu aralıkta özellikle perşembe gününe dikkat edin. Perşembe günü takıntılarınız, geçmişle ilgili yaşanmışlıklar sizi fazlasıyla meşgul edebilir. 

Pazartesi, haftanın ilk günü düzenleyeceğiniz önemli işleri, toplantıları, görüşmeleri, güncel veya finansal işlerinizi sabah 11:30'dan itibaren planlamanız doğru olur. Öncesinde etkiler karışıklık yaşamanıza olanak sağlayacak. Bu hafta sizin adınıza etkiler daha çok hafta sonu cumartesiyle birlikte toparlanıyor diyebilirim. Hafta içini mümkün olduğu kadar acele etmeden, fevri olmaktan uzak geçirmeye çalışın. Cumartesiyle birlikte zihinsel ve duygusal olarak rahatlayacaksınız. Yolculuk planınız varsa, kendinize bir mola vermek adına cumartesi ve pazar uygun etkileriniz var. 

Sevgili Başak burcu güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat