Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,108
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, 


Hafta başı sosyal alanlarınızı, arkadaş ilişkilerinizi ve bu alanlardan gelebilecek destekleri öne çıkaran Ay enerjileri, pazartesi ve salı günü hem çevrenizle ilişkilerinizi, hem de maddi beklentilerinizi düzenlemek adına sizi daha organize kılacak. 

Bu hafta ortasına kadar olan dönemde duygusal olarak daha fevri ve keskin tepkiler verme eğiliminde olabilirsiniz. İş ve güncel hayatınızda fırsatlara açık olmakla birlikte, olaylara kendi açınızdan bakma eğiliminizle birleşen iletişim sorunları fırsatları göremeyeceğinize de işaret ediyor. 

Çocuklar ve ilişki alanınıza geçen Venüs, önünüzdeki 20 günlük süreçte dikkatinizi çocuklara veya partnerinize odaklayabilir. Bu alanlarda yapmak istediğiniz ama bir türlü denk getiremediklerinizi daha rahat yola koyabileceğiniz destekli etkiler içinde olacaksınız.

Cumadan itibaren burcunuza geçecek olan Ay, kendinizi daha rahat hissetmenize ve ifade etmenize olanak sağlayacak. Ancak cuma günü açısız dediğimiz bir pozisyonda seyredecek olan Ay nedeniyle, 15:50 ile 18:20 arasına önemli bir görüşme veya başlangıcı denk getirmeyin. Bu aralık yeni durumları hayata geçirmek için destekli değil. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat