Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,795
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, 


Yöneticiniz Merkür bu hafta boyunca iki burcu birden dolaşıyor olacak. Perşembe gününe kadar Yay burcundaki konumu tamamen ev ile ilgili düşüncelere çekileceğinizi ifade ediyor. Yeni taşındıysanız dekorasyonla ilgilenecek, tadilata ihtiyacı olan bir evdeyseniz bu tadilat işleri ile ilgileneceksiniz. Ancak perşembeden itibaren konu tamamen aşk ve çocuklarınız olacak. Yeni projeler yaratmaya da odaklanabileceksiniz. Çünkü yöneticiniz Merkür dostunuz Oğlak burcuna yerleşmiş durumda olacak. 

Sevgili Başaklar, cumadan itibaren Yay burcunda gerçekleşecek bir yeni ayın etkisi altına gireceksiniz. Bu etki önceki 5 gün ve sonraki 5 gün boyunca hissedilecek. Yeni ay size yeni bir ev, yeni eşyalar ya da evde çalışacak yeni elemanlar getirebilir. Evle ilgili planladığınız tüm yenilikleri yeni ay sayesinde yapabilirsiniz. Ancak burcunuzda yol alan Jüpiter ile yeni ay arasındaki sert açı bazı şansızlıklar yaşanacağını ifade ediyor. Bu şansızlıkların sebebi maalesef hayatınızdaki herhangi bir şey ve siz olabilir. Kimi konularda kendinize çok fazla güvenebilir ve sert çıkabilir, rest çekebilirsiniz ancak bunlar size bir boomerang gibi geri dönecek. Bu aksaklıkları kendinize siz yaşatacaksınız. Bu nedenle kendinize ve şansınıza çok güvenmeden temkinlik ve sakin hareket edin. Yapmak istediğiniz yenilik her neyse ona iyi odaklanın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat