Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

783
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Bu da birtakım konuların sonlandığını, netleştiğini bize gösteriyor. Özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili bazı konular bitebilir, sona ulaşabilir veya onları akışa bırakabilirsiniz. 

Özellikle pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Eşiniz, ortağınız, partnerinizle ilgili sizi yaralayan bazı konuları şifalandırmak için adımlar atabilirsiniz. Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Tekrar partneriniz, ortağınızla beraber diplomasi yoluyla bazı problemleri aşmak adına oturup konuşabilir, anlaşabilirsiniz. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Hayatınızda özellikle ilişkilerle ilgili yeni bir dönem başlıyor. Kendinizi daha cesur ve girişken hissedeceksiniz. Cinsel enerjiniz yüksek. Başka insanlardan destek göreceksiniz. Parasal konular gündeme gelecek. Merkür de buraya geçtikten sonra özellikle aklınız, fikriniz başka insanların kaynaklarını kullanarak yeni eşyalara sahip olmak adına çalışacaktır. Banka, kredi ödemeleri gündeme gelebilir. Bunları kapatmak adına güzel destekler alıyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat