Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,267
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar,


Salı gününden itibaren yöneticiniz Merkür Kova burcuna gitmeye başlayacak ve iş yaşamınızla ilgili olumsuzluklar başlayacak. Hafta başından itibaren Mars ile Merkür arasındaki sert açının etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Yakın çevrenizden aldığınız eleştirileri tölere etmekte zorlanacaksınız. Yaptığınız işe karşı saldırılar olabilir. Söz ile eleştirilebilirsiniz ya da yakın çevreniz size karşı olduğunu bir biçimde ifade edebilir. 

Birçok alanda savaşmanız gereken bir haftadasınız. Çünkü cumadan itibaren Jüpiter de burcunuzda gerilemeye başlayacak. Bir süredir kendinizi birçok konuda şanslı hissediyordunuz. Geçtiğimiz haftadan itibaren bu şansın artık gerilemeye başladığını fark ettiniz. Bu hafta da cumadan itibaren net bir şekilde gözlemleyeceksiniz. Bunun anlamı yaşamınızın her alanında, özellikle görünüşünüzle ilgili konularda kendi şansınızı kendiniz yaratmaya gayret göstereceksiniz. Şansınıza güvenmeyecek ve her konuda tek başınıza hareket etmek isteyeceksiniz.

Cumartesiden itibaren Merkür gerilemesini aşk alanınızda sürdürecek ve partnerinizle ilişkinizde yanlış anlamaya dayalı hatalar yapmaya başlayacaksınız. Eğer yaratıcı projeleriniz varsa bu projeleri de cumartesiden itibaren ön plana çıkartmamalısınız. Çünkü değerinden düşük bulunabilirler ve bu sizi hayli rahatsız edebilir. Çocuklarınızla ilişkinize de bu dönemde dikkat etmelisiniz. Çocuklarınıza gereksiz cezalar vermemelisiniz. Dikkatli olduğunuz taktirde sorunların en hafif düzeyde yaşanacağı bir haftadasınız.

Mutlu, bereketli, aşk dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat