Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,777
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, 


Geçtiğimiz haftaların aksine bir miktar zorlayıcı bir haftadasınız. Bu haftayı sabırla, sakinlikle geçirmeniz gerekiyor. Öncelikli odağınız para. Mali konularda hem olumlu hem de olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Bir yandan kazancınız artarken, diğer yandan harcamalarınızın da artığını göreceksiniz. Eğer sabit bir geliriniz varsa, harcamalarınız o kadar artacak ki, çözüm yollarının tıkanıklığı ile birlikte ne yapacağınızı şaşırıyor olacaksınız. Umarım bu aralıkta bir birikim yapmışsınızdır çünkü bu uyarıyı geçtiğimiz haftalarda yapmıştım. 

Partneriniz ya da çocuklarınızın rahatsızlığı bu haftanın konularından. Belki bu nedenle harcamalarınız artabilir ya da değerli projeleriniz değerinden bir miktar kaybedebilir. Hafta sonuna kadar bu anlamda stres oluşabilir ancak hafta sonunda gerçek anlamda Güneş doğacak. 

Venüs cumartesi günü Akrep burcuna yerleşiyor. Yakın çevreniz ile ilişkileriniz iyileşecek. Bu çevrenin sağladığı olumlu etkiler evlilik ya da ortalık ilişkisini başlatabilir. Bir iş ortaklığı kurabilirsiniz gelecek haftalarda. Bu yatırımı bu hafta sonundan itibaren yapmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra eviniz ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Evinizde, yuvanızda bazı hayal kırıklıklarına gebe görünüyor. Bu hafta tüm burçlar zorlayıcı etkiler altında. Bu nedenle hafta boyunca sakin kalmanızda fayda var. Sizin yeni bir yapı kurmanız için yeni bir ev ya da mülk edinmeniz gerekiyor. Odağınız da bu doğrultuda olmalı sevgili Başak. Güzel bir hafta, huzurlu, sakin, sağduyulu bir hafta diliyorum sizlere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat