Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

974
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta bankacılık konuları, krediler ve benzeri başvurularınızda dikkatli olmanızı gerektiren enerjiler söz konusu. Dönüşüme genel olarak sizin adınıza açık olan etkiler, parasal alanlarda sizin dışınızda gelişmelerle uğraşmanız gerekebileceğine de işaret etmekte. 

Başak burcu bu hafta

Haftalık etkiler bireysel konularınızın, kişisel işlerinizin daha öne çıkabileceğini ve birçok işi bir arada çözmek zorunda kalacağınızı gösteriyor. Dolayısı ile bu hafta planlı olmaya çalışmak, ev ve iş dengesini iyi ayarlamak önemli olacak. Aksi halde işleri sonuçlandırmak her zamankinden daha zor olabilir.

İlişkilerinizle ilgili konularda iletişim dengesizlikleri yaşayabilirsiniz. Sizin söylediğinizi karşı taraf yanlış anlayabilir veya siz meselelere fazlasıyla kendi açınızda bakma eğiliminde olacaksınız. 

Bu hafta ikili ilişkilerde savunmada kalmak, iyice anlamadan bir sonuca varmamak gereksiz sorunlar yaşamamak adına önemli olacak. Maddi alanlarda ise şanslı etkiler içinde olacaksınız. Parasal konularda bekleyen işler yoluna girebileceği gibi, ümidi kestiğiniz bir alacağınızla ilgili ani bir gelişme sizi sevindirebilir. Borsa türü yatırımlarınız varsa özellikle çarşamba günü spekülatif haberlere açık olan enerjiler yüzeysel bilgilerle hareket etmemek gerektiğini vurgulamakta. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat