Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,716
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar,

Pazartesi günü yakın çevrenizle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Tartışmalar ve gerilim biraz üzülmenize sebep olabilir. Pazartesiyi geçirdikten sonra yakın çevrenizle ilgili problemlerinizi gündeme getirebilirsiniz. 

Bütün hafta boyunca ev, aile, yuva alanından gelen baskı artıyor. Satürn ile burcunuzda yolculuk yapan Jüpiter arasındaki kare açı bu hafta sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Fakat bu açının olumluya dönüşmesi için de Mayıs'ı beklemek zorundasınız. Biraz daha sabırlı olmalısınız.

Cuma günü aşk, yaratıcılık ve çocuklar alanınızda Plüton ile Ay arasında bir buluşma gerçekleşecek. Bu buluşma bir miktar para harcamanıza neden olacak. Partneriniz veya çocuklarınız için harcayabilirsiniz. Bu harcamalar bu alacağınız risk sizi oldukça değiştirecek. Ancak hafta sonunda iş arkadaşlarınızdan birinin yardımı ile harcadığınız paraları yerine koymanın formulünü bulacaksınız. Üstelik müjdeli bir haber de alacaksınız. 

Bütün hafta boyunca sizi etkileyecek bir kavuşum var Güneş ve Neptün arasında. Eğer evlilik ya da ortaklık kurmak istiyorsanız bu hafta aradığınız kişi karşınıza çıkacak. Hem evlenebilir, hem de iş ortaklığı kurabilirsiniz ya da yakınlarınızla tekrar bir arada yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu açıdan en şanslı burçsunuz.

Bolluk, bereket ve her şey sizinle olsun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat