Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,599
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta maddi konular, parasal alanlardaki beklentileriniz ve işleriniz, yurtdışı bağlantıları, hayatınızda değiştirmek istediklerinizle ilgili adım atma ve artık faaliyete geçme arzunuz genel olarak haftanın önemli temaları arasında. 

Başak burcu bu hafta

Salı günü burç değiştirerek para alanınıza geçecek olan Venüs, yaklaşık 3 haftalık süreçte maddi konularda bir süredir beklediğiniz haberler, gelirler, alacaklar açısından bereketli bir zamanları vadediyor. Parasal konularda bekleyen ve duran konularınız varsa aniden hareketlenebilir. 

Öte yandan Venüs duygusal alanlarınızda da sizi hareketlendirecek. Yürüyen beraberliğinizde daha ciddi bir duruma geçme, ailelerin tanışması, ilişkinizde yeni bir dönemin başlaması söz konusu olabilir. Cumadan itibaren Venüs'ün sertleşecek etkileri, sizi kıskançlık veya kontrol etme dürtüsü ile gereksiz kuruntular içinde bırakabilir. Bu hafta özel ilişkileriniz adına mantıklı hareket etmek ve durumlara daha stratejik bakmaya çalışmak önemli olacak.

Cumadan itibaren iş ve gündelik koşturmanız adına aktif etkiler söz konusu olurken, sorumluluklarınıza dönük hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat