Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,155
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, hafta başı ev ve ailenizle ilgili alanlara yönelik yapmanız gereken organizasyon ve iş planları adına faal etkiler içinde olacaksınız. Yine hafta ortasına kadar olan dönemde maddi konularda ve ticari bağlantılarda yoğun bir temponuz var. İthalat ihracat, dış ilişkiler ve benzeri konularda kontaklarınız artabilir. 

Bir süredir arayış içinde olduğunuz farklı alanlarla ilgili iş planlarınızı bu hafta toparlama ve planlama eğiliminizde hayli artmakta. Duygusal alanlarda ise bu hafta bilhassa çarşamba ve Perşembe günleri daha aktif olacağınız etkiler var. Bu konularda halen devam eden pürüzleri çözme, ilişkilerinizle ilgili kendinizi ve bakış açınızı yenileme etkileriniz bu hafta vurgulu olacak enerjiler arasında. 

Hafta ortasından itibaren özellikle almanız gereken duygusal hayatınızla ilgili kararları daha rahat ele alabileceksiniz. Bu aralıkla daha çok sonuç odaklı yaklaşımlar sizin adınıza söz konusu olacak. Mantık tarafınızın yoğun şekilde devreye gireceği ve gerek gündelik alanlarınızda gerekse duygusal konularda duygusallıktan uzaklaşarak, ayaklarınızın yere sağlam basmasını arzu edeceğini etkiler çarşambadan itibaren genel bakış açınız olacak diyebilirim. 

Bu hafta önemli bir kararı veya beklettiğiniz eylemi perşembe günü hayata geçirmeyin. Başlangıçlar adına Ay'ın açısız olacağı perşembe günü destekleyici değil. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat