Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,457
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanı çok fazla vurgulanıyor, bu konulara daha fazla kafa yoruyorsunuz. Partnerinizle beraber hareket etmek isteyebilir, eşinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikteliği olmayan Başaklar yeni insanlarla tanışabilir, onlarla hareket edebilirler. Ortağınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kendi önceliğinizin eşinizde, partnerinizde olacağı bir dönemdesiniz.

Fakat Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. İç dünyanızdaki özgürleşme istediğiniz, bireyselliğiniz ve kişisel istekleriniz ile ortaklık yaptığınız insana, eşinize veya partnerinize bakış açınızda bir zıtlık söz konusu. Bir yandan partnerinizi memnun ederken diğer yandan kendi isteklerinizle uğraşmak sizi zorlayabilir. Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmektir. Bu alanda çıkan sorunları çözmek adına olayları büyütmeden adımlar atarsanız ilerlemek ve büyümek için güzel bir fırsat yakalayacaksınız. Hem kendi istekleriniz doğrultusunda hareket edecek hem de partnerinizin desteğini göreceksiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Sorunları çözmek için adım atarsanız yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destekler alabilir, sosyal medyada aktif olabilir, yeni birtakım bilgiler öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli şanslar ve fırsatlar da yakalayabilirsiniz. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle kendi yaşamınızda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Yaşam hedefleriniz doğrultusunda bazı farkındalıklar kazanacaksınız. Hayat planınızda neler yapmanız gerekiyor, hangi sorumlulukları almanız gerekiyor, bunları göreceksiniz. Kiminiz kendini gergin hissedebilir, ancak devamında hangi konularda adım atmanız gerekiyorsa, bu alanda güçlü destekler görecek, farkındalık kazanacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat