Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

986
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu, bu hafta uzaklara gitme, seyahat etme arzunuz öne çıkıyor. Yolculuk planlarınız varsa bu isteğinizi aktive etmek adına destekleneceksiniz. İş alanlarında ise eğitim, danışmanlık, insan kaynakları, planlama ve organizasyon konuları, turizm konuları ile otelcilik ve bağlantılı konularda uğraşıları olan Başaklar adına aktif olacakları etkiler özellikle çarşamba gününe kadar etkili olacak. Maddi alanlarda ise istikrar arayışlarınız, kendinizi parasal olarak güvende hissetme etkileriniz sizi harcamalarda daha tutumlu olmaya itebilir. 


Perşembeden itibaren kariyer alanlarınızı aktive edecek enerjiler, bilişim ve teknolojik konularla uğraşan Başaklar adına fırsatlar getirebilir. Ancak bu hafta da devam edecek olan Merkür gerilemesi nedeniyle iş alanlarınızda yeni başlangıçlardan ziyade, var olan konuları ele alıp yürütmeye özen gösterin. 

Çarşamba günü etkin olmaya başlayacak Venüs'ün Balık burcuna geçmesi, sizin adınıza ortaklı alanlar, iş ortaklıkları veya teklifler açısından yaklaşık 3 hafta sürecek güzel bir döneme işaret ediyor. Bu süreç aynı zamanda ikili ilişkileriniz adına da güzel gelişmeler getirebilir. Evlenme planlarınız varsa önünüzdeki 3 haftalık dönem Venüs sizi destekliyor. Cuma günü gerçekleşecek Güneş - Merkür kavuşumu ise mesleki konularda ışığınızın parlayacağını, meslek alanlarında girişimlere açık ve lider olabileceğinize işaret ederken, Cuma gününün aktif olacağını da göstermekte. 

Sevgili Başak burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat