Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,155
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 25 Nisan - 1 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bir süredir ailenizle, kardeşinizle, çocuklarınızla belki parasal nedenlerden, belki de fikir ayrılıklarından ötürü birtakım hane içi zorlanmalar yaşıyordunuz. Haftaya bunları aşmaya çalışarak başlıyorsunuz. Her şeyde detayına inen ve belki biraz fazla eleştirel olduğunuz için sorunlar yaşadınız. Bunları zamanla ancak aşabileceksiniz. Yavaş yavaş düzelecek diyebilirim. 

Ev taşımak, muhit değiştirmek isteyen Başaklar olabilir. Yaşadıkları yerde sorun yaşayanlar, memnuniyetsiz olanlar için ev arama işlemleri hız kazanabilir haftanın başlarında. Hafta ortasına doğru kişisel becerilerinizi geliştirme, bir hobinizle ilgilenmeye başlayacaksınız. Küçük çaplı organizasyonlar yaparak kafanızı dağıtmak isteyebilir, ele alacağınız şeylerde başarılı olabilirsiniz. 

Şans gezegeni diye tanımladığımız Jüpiter hâlâ sizin burcunuzda ve yaz ortasına kadar da sizinle olacak. Belki çok büyük şeyler veremedi sizlere ama güzel kapılar araladı, güzel fırsatlar getirmeye çalıştı. Tabii görebilene! Etrafınıza, kendinize bir bakın. Elinizdekilerin kıymetini bilin ve ummadığınız yerlerden çıkan fırsatları değerlendirin lütfen.

28 Nisan Perşembe günü başlayacak olan ve 3 hafta sürecek Merkür retrosu sizin için özellikle eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili ele almanız gereken konulara vurgu yapacak. Merkür sizin yönetici gezegeniniz ve dolayısıyla bu alanlarda birtakım engeller, problemler, yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir hukuki süreciniz var ise bunu tekrar gözden geçirebilir ve bununla ilgili birtakım su yüzüne çıkmamış bilgileri yüzeye çıkarabilirsiniz. 

Aşk hayatınıza baktığımda evliliğinizde veya partnerinizle olan ilişkilerinizde her şeyi karşı taraftan beklememeli ve elinizi taşın altına koymalısınız diyorum.

Güzel bir hafta olsun, sağlıkla ve sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat