Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

1,248
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Yeni bir hafta. Yine bir pazartesi olsa da sizin aklınız hâlâ evde kalmış olabilir. Arsa, emlak, alım satım işlerinizle ilgilenmek isteyeceğiniz bir haftadasınız. Aslında bu işlerde sizden daha başarılı biri olamaz. Siz her konuda olduğu gibi bu konuda da ince düşünceli ve hak yemeyen birisiniz. Bu haftaya başlarken Ay - Satürn kavuşumu hepimizi biraz daha sabırlı ve disiplinli olmaya itiyor. Hatta ve hatta biraz da soğuk ve mesafeli bir tablo çiziyoruz. 

Evet Venüs çarşamba günü İkizler burcuna geçiş yapacak. Sizi kariyer hayatınızda etkileyecek bu geçiş. Dışarıya karşı daha ılımlı ve sevecen bir görünüm çizmenizde etkili oluyor. Belki dış görünüşünüzü değiştirebilir, toplum içinde konuşurken daha uzlaşmacı ve insanları bir araya getiren bir yapıya bürünebilirsiniz. Tek işle yetinmeyip ekstra işler çıkaracaksınız kendinize. Merkür'ün yöneticinizde düz hareketine dönüyor oluşu sizi hafifletecek ve işlerinizi, ilişkilerinizi yoluna koyacak sevgili Başaklar.

Hafta sonunda spor faaliyetlerine yönelebilir, efor sarf edeceğiniz alternatif sporları tercih ederek bambaşka bir Başak profili çizebilirsiniz. 

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat