Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,836
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar, 


Kariyerinizde, yöneticileriniz ile ilişkilerinizde özel bir haftadasınız. Mali problemleri aşabileceğiniz bir haftadasınız. Hırsınız, azminiz sayesinde yükselişi garantileyeceksiniz gibi görünüyor. Ancak dolunay kariyer alanınızda gerçekleşeceği için belki de kaybeden tarafta olabilirsiniz. 

Bu hafta her şey bıçak sırtında. Bu nedenle son derece dikkatli olmasınız. Hem ailenizin hem yöneticilerinizin eleştirilerini alırken onlara ani tepki vermemeli, olgunlukla karşılamalısınız. Bu sayede gelirlerinizin biraz daha artmasınız sağlayabileceksiniz. 

Hafta boyunca yakınlarınız ve yakın çevrenizden insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Neptün ve Satürn arasındaki kare açı perşembe günü gerçekleşecek ve bütün bir haftayı etkileyecek. Hafta boyunca yaşadığınız hayal kırıklıklarına odaklanmak yerine mali konularda atak olmanızı ve girişimci davranmanızı isteyen projelere odaklanmanız gerekiyor.

Çünkü parasal alanda tam bir kazan kazan haftasında olacaksınız. Bu hafta kariyeriniz ile ilgili tamamlanması, sonuçlanması ya da bitmesi gereken ne varsa hayatınızda tutmamaya çalışmalısınız, biraz salıvermelisiniz. Bu sayede olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat