Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 23 - 29 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

10,032
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 23 - 29 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Bu haftanın en önemli gezegen hareketi Mars'ın Terazi burcunda ilerlemeye başlaması. Mars'ın Terazi'ye geçmesi ile beraber özellikle bütün gücünüzü ve motivasyonunuzu para kazanmak adına harcayacaksınız. Daha fazla gelir elde etmek istiyorsunuz. Gelir kaynakları bulmak adına girişimlerde bulunacağınız bir dönemdesiniz. Fakat Mars'ın Terazi burcunda olduğunu düşünürsek, bulunacağınız girişimlerde daha dengeli ve uyumlu hareket ettiğiniz takdirde yeni birtakım eşyalara sahip olabilirsiniz. Parasal konularda da güzel gelişmeler olabilir. 

Bir diğer önemli olan konu Güneş'in Akrep burcuna geçiyor olması. Güneş'in Akrep'e geçmesi ile beraber yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Kardeşleriniz, yakın çevreniz, yakın akrabalarınız, kuzenlerinizle ilgili diyaloglarınız bu hafta artacaktır. Özellikle perşembe günü Güneş'in Jüpiter ile bir kavuşumu var. Yakın çevrenizdeki insanlardan yardım ve destek göreceğiniz bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizdeki etkin pozisyondaki insanlara başvurduğunuz takdirde reddedilmeyeceksiniz ve onlar vasıtası ile fırsatlar yakalayacağınız bir dönemdesiniz. Sosyal medyada aktifsiniz. Yeni birtakım seyahatler de bu dönemde gündeme gelebilir. Aynı günlerde Oğlak burcunda Ay-Plüto kavuşumu olacak. Yakın çevrenizden aldığınız destekle yaşama daha güvenli bakacaksınız. Yaşamdan daha fazla keyif alacaksınız. İlişkilerde de bu dönemde daha şanslısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat