Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,669
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Başak burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar,

Bu hafta pazartesi günü burcunuzun üçüncü derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Bunun anlamı şu: Bütün Başak burcu olanlar bu dolunaydan etkilenmeyecekler. Başak burcunun ilk başlangıç 10 derecesinde doğanlar bu dolunaydan etkilenecekler. İkinci ve üçüncü 10 derecesinde doğanlar daha az etkilenecekler. Eğer bu derecelerde gezegenleri varsa etkileniyor olacaklar. Onun dışında her Başak burcunu ilgilendiren bir dolunay değil. 

Dolunay Başak burcunun ilk 10 gününde doğanlar için kişisel gelişimde önemli değişiklikler yaratacak. Görünüşlerinde önemli bir değişiklik yaratacak. Yaşamlarında, evlilik dahil en önemli konularda çok önemli değişiklikler yaratmasına yardımcı olacak. 

Bu dolunay bir miktar hayal kırıklığı da içeriyor. Çünkü tam karşıda, Balık burcunda yolculuk yapan Neptün bu hafta gerçekleşecek dolunayı etkileyecek. Bununla birlikte Merkür Kova burcunda yolculuk yapıyor. İş alanınızla ilgili önemli değişiklikleri yine bu hafta düşünüyor olacaksınız. Orijinal çalışmalar planlayabileceksiniz. Bu anlamda da genel olarak güzel bir haftadasınız. 

Ancak dikkatli olmanız gereken bir konu var. Partnerinizle aranızda parasal problemler yüzünden ya da ikinizden birinin diğerini yeterince derin bulmaması nedeniyle ayrılıklar söz konusu olabilir. Çünkü Plüton ile Uranüs arasında sert bir açı var. Bu açı aşk yaşamınıza köklü değişiklikler getirecek. Eğer siz bu köklü değişikliklere razı olmazsanız depresif bir moda çekilebilirsiniz. Dışsal faktörler sizi bu ayrılılklara zorlayabilir. Bu hafta aşk yaşamınızda oldukça dikkatli ve temkinli olmanız gerekiyor. Dolunayı en güzel şekilde değerlendirmenizi diliyorum.

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat